Ispitni rokovi: stari sustav

RASPORED ISPITNIH ROKOVA ZA
STUDENTE PREDBOLONJSKOG PROGRAMA ANGLISTIKE
____________________________________________________________________________________________________

JEZIČNI KOLEGIJI
Varijante engleskog jezika:
13. lipnja (17.30h, A 105), 20. lipnja (14h, D VI) i 27. lipnja (17.30h, A 105);
5. rujna (17.30h, A 105), 12. rujna (14h, D VI) i 19. rujna (17.30h, A 105);
dodatni rok – 6. ožujka, 3. travnja i 8. svibnja u 16.30, B-008
Kultura Velike Britanija, Semantika, Kognitivna lingvistika i Povijest engleskog jezika:
19. lipnja (10h, A 123), 3. srpnja (10h, A 123) i 10. srpnja – 9h, A 105;
4. rujna (10h, A 123), 11. rujna (9h, A 105) i 18. rujna (12h, A 123).
 – Prijava e-mailom na mgrubisic@ffzg.hr
  – Za informacije o ispitu iz kolegija Povijest engleskog jezika javiti se dr.sc. Mateuszu Milanu Stanojeviću.
 Engleski jezik III:
 obratiti se e-mailom dr.sc. Kristijanu Nikoliću (knikoli@ffzg.hr)
 Sintaksa i Teorija prevođenja:
prijava ispita e-mailom na izovko@ffzg.hr
Rokovi: 12. lipnja (10h, A 123), 19. lipnja (10h, D I) i 10. srpnja (10h, D VI);
6. rujna, 13. rujna i 20. rujna – 10h, A 123
Sociolingvistika:
– – –

KNJIŽEVNI KOLEGIJI:

° Viktorijanska književnost (prof. Jukić Gregurić, prof. Knežević) – Ispit se održava u vrijeme konzultacija po dogovoru s profesorima.
° Groteska u britanskoj i američkoj književnosti – ispiti se održavaju u dogovoru s doc. Polak u vrijeme konzultacija.

° ZAVRŠNI ISPIT IZ AMERIČKE KNJIŽEVNOSTI:
Završni ispit iz Američke književnosti za studente starog sustava u ljetnom semestru ak. god. 2016./17.
održavat će se svaki prvi ponedjeljak u mjesecu u 15:00 sati te svaki treći petak u mjesecu u 16:30.
Ispit je potrebno prijaviti najkasnije tjedan dana prije roka, a odjaviti najkasnije tri dana prije roka.
Prijave se šalju na htutek@ffzg.hr

° ZAVRŠNI ISPIT IZ STARIJE ENGLESKE I MODERNE BRITANSKE KNJIŽEVNOSTI
Kandidati diplomske ispite iz starije engleske i moderne britanske književnosti prijavljuju samo tiskanim prijavnicama; ispiti se odjavljuju elektroničkom poštom koja se šalje ispitivaču najkasnije
2 dana prije zakazanog datuma ispita.
Ispit se ne održava u srpnju, kolovozu i prosincu.
Prijavnice za ispit predaju se u tajništvo Odsjeka tijekom prva dva tjedna u mjesecu (do 15.-og u mjesecu), a ispiti se održavaju u drugoj polovici mjeseca prema rasporedu koji se objavljuje na Oglasnoj ploči. (Opširnije)

° Američko društvo* (stari program)
Ispite iz Američkog društva održava Katedra za amerikanistiku. Svi zainteresirani mogu se obratiti
dr. Svenu Cveku na scvek@ffzg.hr.
Termin ispita bit će određen prema dogovoru, sukladno broju prijava, (načelno četvrtkom).
Ispitna literatura je i dalje udžbenik Norton: A People and a Nation.

° Metodika nastave engleskog jezika
Ispit se održava u dogovoru s dr. sc. Renatom Geld, e-mail geldrenata@gmail.com
° Prijevodne vježbe 4. godina
Ispit se održava u dogovoru s dr. sc. Kristijanom Nikolićem, studenti se trebaju javiti na e-mail knikoli@ffzg.hr

VAŽNO: ROK ZA PRIJAVU JE NAJKASNIJE 7 DANA PRIJE ISPITA.
ažurirano 24.2.2017.
ažurirano 14.3.2017.