Big Sibling Projekt 2020./21. – Brucoši

Drage kolegice, dragi kolege,

i ove godine Klub studenata anglistike X.a. provodi projekt Big Sibling – projekt u kojem spajamo studente viših godina sa studentima prve godine kako bi se potonjima olakšala inicijacija u studentski život.
Budući da će nam svima ova godina biti najizazovnija do sad, prijeko je potrebno da jedni drugima budemo podrška i s tom namjerom vas sve pozivamo da se prijavite i da proširite glas o projektu.

Više o projektu možete pročitati na stranici Kluba, a link za prijavu brucoša i mentora je ovdje:

Big i Little Siblinge ćemo nastojati spojiti do 28.9., but no worries, prijave primamo i naknadno.

Imate li ikakvih pitanja ili komentara, obratite nam se bez ustručavanja na e-mail Kluba klubanglistike@gmail.com.

Ujedno, posjetite nas i na našim mrežnim stranicama:
E: klubanglistike@gmail.com
W: xa.ffzg.hr
F: facebook.com/klubxa
I: instagram.com/klubxa
T: twitter.com/klubxa

Radujemo se vašem odazivu!

Klub studenata anglistike X.a.

__________________________________________________________________________________________