Home » Oglasna ploča » VAŽNO! DIPLOMSKI STUDIJ – LING. SMJER – UPIS KOLEGIJA

VAŽNO! DIPLOMSKI STUDIJ – LING. SMJER – UPIS KOLEGIJA

Obavještavaju se studenti/ce lingvističkog smjera na diplomskom studiju anglistike da im zbog pogreške u ECTS paketu (Theta/Obeliks) neki izborni kolegiji možda neće biti vidljivi u ponudi tijekom upisa pa ih studenti/ce mogu upisati slanjem molbe u web aplikaciju Studentske službe molbe.ffzg.hr tijekom trajanja upisnog perioda (do 18. listopada 2022.).

Molbu prethodno treba odobriti nositelj/ica kolegija. Riječ je o sljedećim kolegijima:

JEDNOPREDMETNI DIPLOMSKI – LINGVISTIČKI SMJER

III. semestar

Povijesni pregled razvoja fantastike u britanskoj književnosti (nositeljica: prof. dr. sc. Iva Polak) kao izborni književni kolegij

Psiholingvistika (nositeljica: prof. dr. sc. Irena Zovko Dinković) kao kolegij u ponudi odsjeka

DVOPREDMETNI DIPLOMSKI – LINGVISTIČKI SMJER

III. semestar

Povijesni pregled razvoja fantastike u britanskoj književnosti (prof. dr. sc. Iva Polak) kao izborni književni kolegij