PROGRAM – 2. skup HDSL-a Jezici i svjetovi, 25. i 26. veljače 2021.

HRVATSKO DRUŠTVO SVEUČILIŠNIH LEKTORA
organizira 2. znanstveno-stručni skup koji će se održati online
25. i 26. veljače 2021. godine
Tema skupa:
JEZICI I SVJETOVI

RASPORED IZLAGANJA:

DRUGI poziv na konferenciju dostupan je na poveznici.
Prvi poziv na konferenciju dostupan je na poveznici

Prijave se šalju na adresu elektroničke pošte tajnika HDSL-a:  markomajerovic@gmail.com
Molimo da naslov poruke bude sljedeći: HDSL –prijava za skup.
NOVI rok za prijavu izlaganja je 4. siječnja 2021., a obavijest o prihvaćanju sažetaka sudionici će dobiti do 15. siječnja 2020.
Knjižica sažetaka bit će dostupna u elektroničkom obliku.

Važni datumi:
Prijava: 4.1.2021.
Obavijest o prihvaćanju sažetaka: 15.1.2021.
Uplata kotizacije: 30.1.2021.
Održavanje skupa: 25.–26. 2.2021.

Organizacijski odbor: Ivančica Banković-Mandić, Ivana Bašić, Vesna Deželjin, Anita Hrnjak, Marko Majerović, Darko Matovac,Inja Skender Libhard, Marina Zubak Pivarski
Programski odbor: Ivančica Banković-Mandić, Ivana Bašić, Vesna Deželjin,Dubravka Dubravec Labaš, Daša Grković, Anita Hrnjak, Josip Lasić, Marko Majerović, Branka Oštrec, Daliborka Sarić, Inja Skender Libhard, Sanda Lucija Udier, Marina Zubak Pivarski.

Srdačno vas pozivamo da se odazovete pozivu na Drugi znanstveno-stručni skup Hrvatskih sveučilišnih lektora.
Molimo vas da proslijedite poziv zainteresiranim kolegama i institucijama za koje mislite da bi im ova konferencija mogla biti zanimljiva i korisna.