Sastanci sa studentima prevoditeljskoga smjera (08.10.2020.)

Dragi stari i novi studenti prevoditeljskoga smjera diplomskog studija anglistike,

uvodni sastanci sa studentima 1. i 2. godine prevoditeljskoga smjera (da, to ste vi!) održat će se
8. listopada 2020. preko platforme Zoom, i to prema sljedećem rasporedu:

• sastanak sa studentima 1. g. – u 12 sati
  • sastanak sa studentima 2. g. – u 11 sati.

Na sastanku će vam se predstaviti nastavnici koji će izvoditi kolegije na vašoj godini, dobit ćete šifre za pristup e-kolegijima na Omegi preko kojih ćete primati sve daljnje obavijesti i upute, čut ćete osnovne informacije o hodogramu studija i, u slučaju kolegija koji se izvode u više grupa, upisati se u grupe.

Poziv s linkom na sastanak 2. godina će dobiti preko Omege, a za 1. godinu bit će objavljen na ovoj oglasnoj ploči par dana prije sastanka. Molimo vas da pratite obavijesti.

Nastava na prevoditeljskome smjeru kreće u tjednu koji počinje od 12. listopada prema rasporedu koji je objavljen ovdje.

Ako imate pitanja, javite mi se na adresu npavlovi@ffzg.hr.

Nataša Pavlović, voditeljica smjera