VAŽNO! Obavijest o Listi prioriteta za upise na smjerove diplomskog studija

º LISTA PRIORITETA (preuzmite obrazac)
Mjesta pri upisu na smjerove diplomskog studija na Odsjeku za anglistiku u ak. god. 2016./17. dodjeljivat će se prema listi prioriteta koju su studenti dužni popuniti prema uputama navedenim na obrascu i predati u tajništvo Odsjeka. Lista prioriteta je obvezujuća i nije moguće naknadno mijenjati odabrane studijske programe.
Prijave na diplomski studij bez liste prioriteta smatrat će se nepotpunima.

º OVJERENI PRIJEPIS OCJENA
Isto tako, kandidati moraju priložiti ovjereni prijepis ocjena anglističkih predmeta. Ukoliko im referada matičnog sveučilišta odbije dati izdvojeni prijepis ocjena za anglističke predmete, kandidati su dužni sami na cjelovitom prijepisu ocjena označiti anglističke kolegije (npr. markerom za tekst).
Prijave na diplomski studij bez izdvojenih anglističkih predmeta u prijepisu ocjena smatrat će se nepotpunima.

Iz Odsjeka, 16.9.2016.