Home » Stare obavijesti (od 13.7.2009. do 24.9. 2012.) » Poziv na predavanje dr.sc. Christine Nicholls

Poziv na predavanje dr.sc. Christine Nicholls

Katedra za englesku književnost Odsjeka za anglistiku u suradnji s Veleposlanstvom Australije u Zagrebu ima čast pozvati vas na predavanje prof. dr. sc. Christine Nicholls (Flinders University, Adelaide) o načinu na koji vizualna umjetnost australskih Aboridžina odražava aboridžinsko poimanje spacijalnosti. Naslov predavanja je Spatial Relationships in Tradition-oriented Central and Western Desert Australian Visual Artworks – a Case Study with Reference to Works by Contemporary Indigenous Australian Artists.

Predavanje će se održati u srijedu, 13. lipnja s početkom u 16:00 sati u konferencijskoj dvorani knjižnice Filozofskog fakulteta.