Home » ARHIVA12-13-Upisi - preddiplomski i diplomski12-13 » Obavijest o upisima u smjerove na Odsjeku za anglistiku

Obavijest o upisima u smjerove na Odsjeku za anglistiku

5. listopada 2012.

Upisi na smjerove diplomskog studija anglistike održat će se
u petak, 5. listopada u sobi A -314
na temelju objavljenog ranga (AnglistikaRanglista4 .xls) prema sljedećem rasporedu:

Rang 1-30:  15 h

Rang 31 – 60: 16 h

Rang 61 – 90:  17 h

Rang 91 -120:  18 h

Studenti koji nisu mogli biti rangirani zbog nedostatka dokumentacije (popisa ocjena i sl., tu dokumentaciju trebaju hitno dostaviti i bit će naknadno rangirani i pozvani u odgovarajuće termine. Mole se studenti koji se upisuju na književno-kulturološki smjer da unaprijed odluče žele li na amerikanistiku ili na anglofone književnosti.
Studenti sa sobom trebaju donijeti Indeks ili bilo koji identifikacijski dokument sa slikom.

N.B. Izuzetno je važno da svatko dođe u točno propisanu grupu prema rangu, jer će u protivnome izgubiti pravo biranja smjera! Tko ne može doći osobno, može pismeno opunomoćiti nekoga drugoga da to uz predočenje punomoći učini umjesto njega, vodeći računa o njegovom terminu i prioritetima.

Iz Odsjeka