Fonetika i fonologija – upisi u grupe predavanja i seminara

Mole se studenti treće godine upisani u kolegij Fonetika i fonologija (235564) da od sljedećeg tjedna počnu dolaziti na nastavu u jednu od dvije ponuđene grupe predavanja po izboru, A (ponedjeljkom od 15:30) ili B (četvrtkom od 10:00). Izbor grupe predavanja neovisan je od izbora grupe seminara. Seminarska nastava će u prvom tjednu biti održana za grupu 1 (srijeda, 28.02., 16:15) i za grupu 3 (četvrtak, 29.02., 14:00), dok će nastava za grupe 2 i 4 započeti tjedan nakon u istim terminima. Studenti su isto tako dužni pojaviti se u odabranim grupama seminara u zadanim tjednima i terminima.

Studenti su dužni grupe predavanja i seminara odabrati i putem anketa na kolegiju Phonetics and Phonology of English na Omegi. Lozinka za ulazak u kolegij bit će dodijeljena u prvom tjednu u obje grupe predavanja te u seminarskim grupama 1 i 3. Ankete za odabir grupa bit će otvorene od ponedjeljka, 26.02. do četvrtka, 29.02. Zbog veličine učionica grupe su ograničene na 60 studenata za grupu predavanja, i na 30 studenata za grupu seminara.

Nakon razvrstavanja u grupe miješanje grupa neće biti dopušteno.

Iz Odsjeka