VAŽNO! Upisi u CEL 2

Obavještavaju se studenti koji se upisuju u 2. semestar prijediplomskog studija da je uvjet za upis kolegija Suvremeni engleski jezik 2 (CEL 2) odslušan (a ne položen) kolegij Suvremeni engleski jezik 1.

Kolegij je odslušan ako su na njemu ispunjene sve predviđene obaveze – redovito pohađanje, zadaće, testovi tijekom semestra i tutorial – čime je stečeno pravo izlaska na ispit (neovisno o tome je li ispit potom položen ili ne). Kolegij na kojem nije ispunjena jedna ili više od predviđenih obaveza smatra se neodslušanim te se u ISVU sustavu stavlja zabrana izlaska na ispit.

Svi studenti koji su uredno odslušali kolegij Suvremeni engleski jezik 1 trebali bi u studomatu imati ponuđen za upis Suvremeni engleski jezik 2. Ako to nije slučaj, obratite se prvo predmetnom nastavniku.