UPDATE 25.3._Objavljen je Erasmus+ natječaj za mobilnost studenata za ZIMSKI semestar ak. godine 2021./22.

UPDATE 25.3.: Maloprije sam primila obavijest da je natječaj produljen do sutra – petak 26. ožujka do 14 sati.

Drage i dragi,

objavljen je Erasmus+ natječaj za mobilnost studenata za studijski boravak – programske zemlje KA103 (EU) za ZIMSKI semestar ak. godine 2021./22. Rok za prijavu je u četvrtak 25. ožujka 2021. u 12 sati.

Natječaj za ljetni semestar bit će objavljen naknadno (pretpostavka je tijekom svibnja/lipnja, no točan termin objavit ćemo nakon potvrde Sveučilišta u Zagrebu).

Molim Vas da pročitate tekst i relevantne linkove na sveučilišnoj stranici:

Ovdje su dostupne interne fakultetske upute:

Erasmus+ SMS / SMP

Javite se ako imate nedoumica oko izbora sveučilišta, a nakon što pročitate gornje poveznice javite se s eventualnim pitanjima oko procedure (mejl je mobilnost-angl na ffzg.hr).

Marina Grubišić

vezana obavijest:
Sveučilište u Zagrebu odgodilo Natječaj za Erasmus+ za studenate u ak. god. 2021/22.
(17.2.2021.)