Home » Oglasna ploča » Obavijest studentima 3. godine: Upis u online kolegij Fonetika i fonologija

Obavijest studentima 3. godine: Upis u online kolegij Fonetika i fonologija

Obavijest studentima 6. semestra pred-diplomskog studija

Upis u online kolegij Fonetika i fonologija:

Molim studente koji su u ISVU-u upisani u kolegij Fonetika i fonologija da se do ponedjeljka 01/03 upišu u odgovarajući kolegij na Omegi koristeći lozinku FK+FL te da tamo odaberu jednu od dvije ponuđene grupe u kojoj će pohađati online nastavu:

grupa A: ponedjeljak  17:00 -18.30
                                 petak             14:00 – 15:30

grupa B: utorak 17:00 – 18:30
                                petak    17:00 – 18:30

Prva Big Blue Button sesija počinje u ponedjeljak  (01/03) za grupu A u 17:00 i neka tamo dođu svi i samo oni koji će biti u toj grupi. Virtualna učionica otvara se 15 minuta prije početka. Ako netko ima problema s usklađivanjem termina s nastavom na drugoj studijskoj grupi, neka svejedno za prvi put dođe u grupu u koju će biti upisan, a za sve ostale detalje dogovorit ćemo se na prvoj BBB sesiji .

Veselim se skorom susretu!

Višnja Josipović Smojver