VAŽNO! Obavijest studentima koji nisu položili CEL 2

Studenti koji su u ak. godini 2015./2016. slušali kolegij CEL 2 i nisu ga položili, a upisali su III. semestar studija, mogu u III. semestru birati samo jedan književni kolegij.

Studenti NE MOGU birati još jedan književni kolegij iz V. semestra iako im studomat to dopušta zato što im se ti bodovi ne bi mogli pripisati u III. semestar.

Studenti također NE MOGU birati izborne kolegije iz ponude Fakulteta i Sveučilišta kako bi nadoknadili ECTS bodove koji im nedostaju jer to nije predviđeno hodogramom za III. semestar preddiplomskog studija anglistike te im se ti ECTS bodovi također ne bi mogli pripisati.

Studenti u III. semestru mogu slušati samo one kolegije za koje su ostvarili preduvjete u prethodna dva semestra studija, a CEL 2 polagati na prvom sljedećem roku koji bude dostupan.