Ranglista i raspored upisa u smjerove na diplomski studij anglistike 2015/16.

Upis u smjerove održat će se u ponedjeljak, 5. listopada 2015. od 12:00 sati u prostoriji
A-105 (1. kat).

Ažurirana ranglista se nalazi u  privitku.

Studenti su podijeljeni u dvije grupe i dolaze na upis prema sljedećem rasporedu s obzirom na rang koji su ostvarili prema težinskom prosjeku anglističkih predmeta:

Redni broj:
1-57.         12:00 sati
57-117.     13:00 sati

Studenti su dužni osobno doći na upis u odgovarajuće vrijeme i ulazit će pojedinačno u prostoriju prema ostvarenom mjestu na ranglisti. U slučaju da netko ne može doći osobno, potrebno je opunomoćiti osobu koja će obaviti upis (kratkom izjavom s datumom i vlastoručnim potpisom – izjavu opunomoćenik prilaže pri upisu).

Studenti koji smatraju da se trebaju nalaziti na listi, ali se ne nalaze neka se odmah jave voditelju upisa Hrvoju Tuteku na htutek@ffzg.hr.