Oglas: Nova TV traži studenta/studenticu za posao prevoditelja (rok za prijave 24.5.2015.)

Nova TV traži studenta/studenticu za posao prevoditelja
u odjelu Marketinga i korporativnih komunikacija (1 osoba)

Nova TV traži studenta/studenticu završnih godina studija anglistike za poslove prevođenja, unosa i uređivanja sadržaja u odjelu Marketinga i korporativnih komunikacija.

Opis posla:

Posao se sastoji od uređivanja prevođenja članaka i tekstova s hrvatskog na engleski jezik i sa engleskog na hrvatski jezik, sastavljanja tekstova i izrade prezentacija na engleskom jeziku, asistiranja na poslovima korporativnih komunikacija i dr.

Uvjeti:

Studenti diplomskog studija završnih godina, naročito apsolventi, s odličnim znanjem engleskog jezika.

Trajanje studentskih prava: barem do početka 2016.

Tražimo proaktivne, marljive, odgovorne i motivirane studente/studentice s izraženim interesom za rad u dinamičnom svijetu medija.

Radno vrijeme: Radnim danom u vremenu od 9 do 17 sati i dodatno prema potrebi.

Lokacija rada: Nova TV, Remetinečka cesta 139, 10000 Zagreb.

Plaća: fiksna mjesečna

Sve ostale informacije (kako je posao organiziran i što se od njih očekuje) studenti će dobiti na razgovoru.

Zainteresirane studente molimo da se prijave na mail posao@novatv.hr
do nedjelje, 24.5.2015.