ORIJENTACIJSKI TJEDAN KNJIŽNICE FFZG – za brucošice i brucoše

ORIJENTACIJSKI TJEDAN KNJIŽNICE FFZG

U organizaciji Knjižnice FFZG održat će se Orijentacijski tjedan Knjižnice za brucoše i brucošice Filozofskog fakulteta.

Orijentacijski tjedan održat će se od 6. do 10. listopada 2014. godine (NB 8.10. je neradan dan!)

Tijekom Orijentacijskog tjedna održat će se sljedeće aktivnosti:

• Moja Knjižnica! – osnove korištenja Knjižnice FFZG – OBAVEZNA RADIONICA!

Na radionici će brucoši i brucošice dobiti osnovne informacije o korištenju Knjižnice, pravilima posudbe, vrstama građe i uslugama.

Radionice traju 30 minuta i vodit će ih Dorja Mučnjak, viša knjiž., a održavat će se u Konferencijskoj dvorani na drugom katu Knjižnice. Na radionici odjednom može sudjelovati70 studenata i studentica – nađite svoje mjesto!

Termine održavanja radionice pronađite na poveznici i svakako se prijavite!

• Šetnja Knjižnicom

Šetnja Knjižnicom je stručno vodstvo po Knjižnici FFZG.

Tijekom Šetnje vidjet ćemo gdje se nalaze zbirke, posjetit ćemo RARA-u, a spustit ćemo se i u Zatvoreno spremište gdje se knjige i časopisi nalaze u posebnim policama – kompaktusima!

Mjesto susreta je u predvorju Knjižnice svaki dan u 14,00 sati (osim 8.10.!). Razgled traje cca 45 minuta, a vodit će ga Dorja Mučnjak, viša knjiž.

Grupe mogu biti do 30 studenata i studentica te je potrebno rezervirati svoje mjesto na poveznici!

Za sva dodatna pitanje možete se obratiti Dorji Mučnjak, mailom na dmucnjak@ffzg.hr