Drage studentice i dragi studenti,
omogućena je prijava za ispit iz AET koja je obavezna za sve.
Svi studenti koji su položili oba kolokvija obavezno moraju prijaviti ispit u isvu sustav jer bez toga ne možemo upisati ocjenu.
Ukoliko neki polažu sažetak ili vokabular, odabiru termin kada žele pisati taj dio ispita te ga isto prijavljuju u isvu sustav. No, obavezno trebaju javiti mailom svojoj lektorici što pišu i kada, primjerice 16.6. sažetak, jer moramo znati koliki je stvarni broj studenata koji izlaze na koji dio ispita kako bismo pripremili dovoljan broj primjeraka testa.
Lektorice 2. godine