Home » Oglasna ploča » Sastanak sa studentima na DIPLOMSKOM STUDIJU NASTAVNIČKOG SMJERA (1. i 2. godina)

1) Sastanak sa studentima 1. GODINE DIPLOMSKOG STUDIJA NASTAVNIČKOG SMJERA održat će se u četvrtak 3.10.2024. od 9.30 do 10.15 u A-105, u terminu obveznog kolegija Proces ovladavanja jezikom. Na sastanku će studenti dobiti sve informacije o obvezama na studiju i strukturi studijskog programa.
2) Sastanak sa studentima 2. GODINE DIPLOMSKOG STUDIJA NASTAVNIČKOG SMJERA održat će se u četvrtak 3.10.2024. od 11 do 11.45 u A-105, u terminu izbornog kolegija Dvojezičnost. Na sastanku će biti riječi o ECTS bodovima koji su potrebni za izvršavanje svih obveza na Odsjeku za anglistiku te zadovoljavanja ECTS bodova potrebnih za stjecanje nastavničkih komeptencija u redovnom studiju. Nastava studentima 2. godine diplomskog studija nastavničkog smjera (osim na kolegiju Dvojezičnost) počinje 1. listopada 2024.

Katedra za metodiku nastave engleskog jezika