CEL 2 – upisi u grupe (upute)

Upisi u grupe održat će se preko Omege. Studenti se prvo trebaju upisati u ekolegij “Upisi u grupe – Suvremeni engleski jezik 1” koristeći lozinku CEL2upisi2024 (to mogu učiniti odmah) gdje će u opisu kolegija dobiti informaciju kako odabrati željenu grupu. Odabir će biti omogućen u ponedjeljak 26.2.2024. s početkom u 9.00.

Raspored je već neko vrijeme objavljen na stranicama FFZG-a i Anglistike, tako da sigurno znate u koju grupu želite. Stoga se može pretpostaviti da će odabir biti vrlo brz. Ipak, imajte svakako dvije rezervne grupe za slučaj da ne uspijete upisati željenu grupu jer je broj studenata u pojedinoj grupi ograničen.

Ponavljači se upisuju u posebnom odabiru (niže dolje!) jer idu povrh kvote.

Upozoravamo da se ponavljačima smatraju studenti koji su već ispunili sve obveze  i stekli pravo izlaska na ispit. Oni koji nisu moraju ponovo upisati kolegij i upisuju se ovdje kao i ovogodišnji studenti.

Lektori 1. godine