Home » Oglasna ploča » Prijevodne vježbe – 6. semestar, upisi u grupe

Prijevodne vježbe – 6. semestar, upisi u grupe

Dragi studenti,

studenti 3. godine, 6. semestra, preddiplomskog studija Engleskog jezika i književnosti koji su stekli uvjete za upis mogu se u obvezni kolegij 6. semestra Prijevodne vježbe upisati preko ovog kolegija. Šifra za upis je Ispv24. U sklopu tog kolegija nalazi se Google Spreadsheet preko kojega možete odabrati grupu. Na raspolaganju imate šest grupa, a raspored nastave nalazi se ovdje. Nakon što ste odabrali grupu, upišite se u kolegij Prijevodne vježbe na Omegi, kod nastavnika kojeg ste odabrali, šifre za upis već jesu ili će uskoro biti dostupne preko kolegija preko kojega ste se upisali u grupu. Sva tri nastavnika će preko svojih kolegija na Omegi javiti podatke o početku nastave i o obvezama za prvi termin nastave, svaki za svoje grupe/u.

Srdačan pozdrav

Kristijan Nikolić