Home » Oglasna ploča » Fonetika i fonologija – Obavijest o rasporedu za studente treće godine

Fonetika i fonologija – Obavijest o rasporedu za studente treće godine

Studenti treće godine koji upisuju kolegij Fonetika i fonologija engleskog jezika moraju odabrati jednu od dvije grupe predavanja i jednu od četiri grupe seminara. Predavanja će se održavati svaki tjedan (grupa A – ponedjeljak, i grupa B – četvrtak), dok će se seminari održavati svaki drugi tjedan, s početkom u sljedećim tjednima:
Grupe 1 & 3– neparni tjedni, početak: 1. tjedan (srijeda 28.2. & četvrtak 29.2.)
Grupe 2 & 4 – parni tjedni, početak: 2. tjedan (srijeda 6.3. & četvrtak 7.3.)
Vremenski termini svih grupa dostupni su u rasporedu objavljenom na web stranicama Odsjeka. Studenti nisu dužni upisati seminarske grupe koje su uparene s predavanjem u rasporedu (npr. Predavanje A i Seminar 1 ili 2), nego bilo koju od četiri ponuđene grupe. Upisi u grupe predavanja i seminara održat će se na Omegi na početku ljetnog semestra.