INFO DAN za studente Erasmus+ natječaj – zimski semestar 2021/22

Slijedom objavljenoga Natječaja za Erasmus+ natječaj za studijski boravak u zimskom semestru akademske godine 2021/22. Služba za međunarodnu suradnju organizira ONLINE Info-dan za studente u utorak, 16. ožujka 2021. u 14 sati putem poveznice: meet.google.com/joq-czua-nwq (molimo da kao browser koristite Chrome ili Firefox – ne koristiti Microsoft Edge)

Pozivamo vas da prisustvujete Info–danu na kojem će biti riječi o postupku prijave, vrstama mobilnosti i načinu financiranja,  dokumentaciji, postupku rangiranja, odabira inozemnog sveučilišta, itd.

Svakako molimo da pročitate tekst Natječaja, te interne upute Filozofskoga fakulteta prije Info-dana.

Na Info-danu će sudjelovati i fakultetska ECTS koordinatorica Fakulteta, doc.dr.sc. Željka Miklošević.