Upisi u grupe – Analiza engleskih tekstova

Upisi u kolegij Analiza održat će se preko Omege u kolegiju Upisi u grupe – Suvremeni engleski jezik 3, dakle u onom istom u kojem smo održali upise za CEL 3.

Molimo studente da provjere jesu li i dalje upisani u kolegij te oni koji nisu da se što prije prijave u kolegij kako bi mogli odabrati grupu. Isto tako molimo da ponavljači CEL 3 izađu iz ove grupe ukoliko imaju položenu Analizu.

Lozinka za kolegij je: upisianaliza

Sve upute o upisu ćete dobiti u e-kolegiju tijekom današnjeg dana, a biranje grupa će biti omogućeno od sutra (ponedjeljak 1.3.2021.) u 14.00.

Važna napomena: studenti mogu birati između 5 grupa (tri grupe lektorice Bašić i dvije grupe lektorice Zubak Pivarski) s obzirom da ove godine lektorica Raše neće držati kolegij Analiza.

Lektorice druge godine