Suvremeni engleski jezik 1 (CEL 1) – upisi u grupe! (Brucoši)

Dragi studenti,

s obzirom da ove akademske godine krećemo s nastavom online, i upisi u grupe će se odvijati online preko Omege. Za pristup sustavu za e-učenje Omega trebate imati AAI elektronički identitet koji ste dobili pri upisu.

Kako biste se mogli upisati u jednu od 8 ponuđenih grupa (vidi raspored na stranici Odsjeka), prvo trebate upisati kolegij na Omegi pod nazivom Upisi u grupe – Suvremeni engleski jezik 1 za što je potrebna lozinka sej1. Nakon toga ćete u prvoj temi (Upisi u grupe – CEL 1) pogledati aktivnost Odabir i tamo ćete izabrati jednu od ponuđenih grupa.
Ukoliko ste pogriješili ili ste se predomislili, možete promijeniti odabir, no ne možete odabrati više od jedne grupe. Broj studenata u grupama je ograničen (16)

Upisi u grupe će biti omogućeni od 8.10.2020 u 17.00.

Ponavljači koji ponovno žele slušati kolegij CEL 1 se neće tada upisivati u grupe, već će dobiti novu uputu u petak 9.10.2020.

Lektori 1. godine