Suvremeni engleski jezik 3 – upisi u grupe!

Dragi studenti,

s obzirom da ove akademske godine krećemo s nastavom online, i upisi u grupe će se odvijati online preko Omege. Kako biste se mogli upisati u jednu od 6 ponuđenih grupa (vidi raspored na stranici Odsjeka), prvo trebate upisati kolegij na Omegi pod nazivom Upisi u grupe – Suvremeni engleski jezik 3 za što je potrebna lozinka upisicel3.
Nakon toga ćete u prvoj temi (Upisi u grupe – CEL 3) pogledati aktivnost Odabir i tamo ćete izabrati jednu od ponuđenih grupa. Broj studenata u grupama je ograničen (15).
Ukoliko ste pogriješili ili ste se predomislili, možete promijeniti odabir, no ne možete odabrati više od jedne grupe. Upisi u grupe će biti omogućeni od 6.10.2020 u 8.00.

Ponavljači koji ponovno žele slušati kolegij CEL 3 se neće tada upisivati u grupe, već će dobiti novu uputu u četvrtak 8.10.2020.

Lektorice 2. godine