Predavanje prof. dr. Christine Nicholls u sklopu izložbe radova australskih Aboridžina

Pozivamo vas na predavanje prof. dr. Christine Nicholls (Sveučilište Flinders, Južna Australija) na temu Borrowings from Aboriginal Languages into English and, in some cases, their entry into other World Languages, koje će se održati u petak, 25. siječnja 2013. u 11:00 sati u dvorani  5 na Filozofskom fakultetu.

Predavanje je u sklopu prve izložbe aboridžinskih radova u Hrvatskoj pod naslovom AUSTRALSKI ABORIDŽINI. LJUBAV, MAGIJA I OBREDI, odnosno specifičnije, Yilpinji: ljubav i ljubavni prijestupi u vizualnoj umjetnosti australskih Aboridžina. Kustosica izložbe je prof. dr. Nicholls.Izložba se otvara u petak, 25. siječnja i traje do 14. veljače u Galeriji Klovićevi dvori. Više o izložbi na službenoj web stranici Galerije Klovićevi dvori.

I. Polak