Ukidanje „žutog papira” s popisom predmeta za PREDDIPLOMSKI studij Odsjeka za anglistiku

Od ljetnog semestra 2017/18. ukida se ispunjavanje „žutog papira“ s popisom predmeta za  završetak PREDDIPLOMSKOG bolonjskog studija Odsjeka za anglistiku.

Za studente koji se vode kroz ISVU:
Mole se studenti kojima treba potvrditi ispunjene obaveze preddiplomskog studija da se s ispisom predmeta iz ISVU sustava (što je moguće dobiti u tajništvu jednog ili drugog studija), indeksom i ispunjenim obrascima za izdavanje diplome (nalaze se na linku Studentske referade) upute pročelnici Odsjeka.

Za studente koji se ne vode kroz ISVU:
Mole se studenti kojima treba potvrditi ispunjene obaveze preddiplomskog studija da se s indeksom i ispunjenim obrascima za izdavanje diplome (nalaze se na linku Studentske referade) upute pročelnici Odsjeka.

Pročelnica Odsjeka za anglistiku
19. veljače 2018.