VAŽNO! Obavezna prijava ispitnih rokova preko Studomata za studente koji se vode kroz ISVU

Od ljetnog semestra 2018. ukida se svaka mogućnost naknadne prijave ispita preko Studomata za studente koji se vode kroz ISVU. Studenti koji ne prijave ispit na vrijeme, neće mu smjeti pristupiti. Ako pristupe, a predmetni nastavnik ih ne udalji s ispita i ispit ipak ocjeni, čekat će prvi regularni ispitni termin za upis ocjene. To vrijedi i za književne kolegije koji se polažu metodom kontinuirane provjere znanja i za koje postoji bitno manje ispitnih termina.

Ovo pravilo uvedeno je 8. rujna 2016. i od ljetnog semestra 2018. počinje se u potpunosti provoditi. Stoga od ožujka ne nosite molbe za naknadnu prijavu ispita jer neće biti uvažene.

Ovo se pravilo ne odnosi samo na studente koji nisu redovito upisani u ISVU sustav (4+1 studij, muzikolozi, i sl.).

Oni koji su zaboravili preko Studomata prijaviti ispit u ovom zimskom ispitnom roku, a ispit su položili, mogu doći s molbama u petak 23. veljače od 12 do 13 ili u utorak 27. veljače od 11 do 12. Ovo je ujedno i zadnji puta da se studente putem molbe naknadno prijavljuje za ispitni termin.

Pročelnica Odsjeka za anglistiku
19. veljače 2018.