Teorija prevođenja i Prevođenje zn.tekstova ovaj tjedan

Dear students,

ovaj ćemo tjedan IZNIMNO imati Teoriju prevođenja u petak (13.10.) u 13:15 u A-123.

ZA STUDENTE PREVODITELJSKOGA SMJERA:

U četvrtak (12.10), umjesto Teorije prevođenja, strudenti prevoditeljskoga smjera imat će seminar iz Idiomatike i stilistike koji inače imaju petkom. VAŽNO: U taj ćetvrtak NEĆEMO imati nastavu iz kolegija Prevođenje znanstvenih tekstova. Ovu ćemo nastavu odraditi tijekom semestra prema dogovoru.

ZA OSTALE STUDENTE:

Studenti kojima je Teorija prevođenja izborni kolegij mogu, ako žele, dobiti od mene “ispričnicu” u slučaju izostanka s nekog drugog predavanja u petak. (Naravno, ako u tom terminu imate vježbe, otići ćete na njih.) Predavanje o alatima i resursima je dosta važno pa vas molim da svakako dođete, osim u slučaju kolizije s vježbama.

Ispričavam se svima zbog eventualnih komplikacija prouzročenih ovim izmjenama koje sam morala organizirati zbog smrtnog slučaja u obitelji.

Idući tjedan nastavljamo normalno po rasporedu.

Hvala na razumijevanju!

NP