VAŽNO! Upisi na diplomski studij: ISPRAVAK I DODATNA UPUTA

ISPRAVAK I DODATNA UPUTA za pristupnike koji su završili preddiplomski studij na Filozofskom fakultetu u Zagrebu:

Budući da je ove godine procedura upisa u diplomske studije većim dijelom digitalizirana, studenti koji su preddiplomske studije završili na Filozofskom fakultetu u Zagrebu ne trebaju uz potrebnu dokumentaciju predavati prijepis ocjena u papirnatom obliku.

Za potrebe upisa ti dokumenti će se automatski povlačiti iz sustava Studentske službe FF-a i u proceduri upisa koristiti u digitalnom obliku.

Iz Odsjeka, 19.9.2017.

______________________________________________________________________________________________

Mole se studenti da prate i opće informacije o upisu na Diplomski studij na Filozofskom fakultetu.