P. Alvarez Mosquera – raspored gostujućih predavanja

Odsjek za anglistiku poziva studente i nastavnike da prisustvuju predavanjima koja će ovaj tjedan na našem Odsjeku održati prof. Pedro Alvarez Mosquera sa Sveučilišta u Salamanci.

Dva predavanja bit će održana u sklopu kolegija Sociolingvistika (na smjeru Prevoditeljstva):

24. svibnja, 11 sati, A-123: Social contact and language attitudes in South Africa: a case study

31. svibnja, 11 sati, A-123: Language, identity and social categorization: White and black rappers in the US.

Jedno predavanje otvoreno je svim studentima i nastavnicima na Fakultetu,

25. svibnja, 10 sati, Konferencijska dvorana (II. kat Knjižnice): What do we speak in Spain? An insider’s perception of Spain’s linguistic reality

a jedno će izlaganje gostujući predavač održati u sklopu Zagrebačkog lingvističkog kruga:

30. svibnja, Zagrebački lingvistički krug, 19:15, A-101: A multi-method approach to the case of young Afrikaans speakers in South Africa