Poziv na prezentaciju: Summer Work and Travel Program of the US State Department (8.2.2017.)

Summer Work and Travel Program of the US State Department

U suradnji s Američkim veleposlanstvom i agencijom Experience, Filozofski fakultet u Zagrebu organizira prezentaciju programa kulturne razmjene u Sjedinjenim Državama Work & Travel za studente. Riječ je o mogućnosti da se ljeto provede radeći s drugim studentima u SAD-u, putuje po lokacijama po vlastitom izboru kao što su New York, Miami, Washington ili Los Angeles, usavrši engleski jezik i upozna nove kulture.

Pozivaju se svi zainteresirani na prezentaciju kako bi saznali sve o programu, procesu prijave, dobivanju vize i iskustvima studenata koji su već sudjelovali u programu. Poslušajte i uvodnu riječ konzularne asistentice Goranke Mataić koja će vam pružiti službene informacije Američkog veleposlanstva te biti na raspolaganju za sva vaša pitanja.

Prezentacija će se održati u Vijećnici Filozofskog fakulteta u srijedu, 8. veljače 2017.
godine s početkom u 18 sati.