Oglas: Helen Doron škola traži studenta/icu engleskog jezika

OGLAS za učitelja engleskog jezika
helen doron oglasOtvorena si, komunikativna, organizirana, vesela, kreativna osoba koja izvrsno govori engleski, voli djecu, pjevanje, plesanje? Ti si super kandidat za nas! Mi upravo širimo naš tim i pozivamo te da nam se pridružiš! Odlično vladanje engleskim jezikom je nužno kao i poznavanje rada na računalu (MS Office, Internet) te dobra volja i želja za stjecanjem novih vještina.
Idealan kandidat/kvalifikacije: profesor engleskog, student ili apsolvent Filozofskog fakulteta (smjer anglistika) ili izvorni govornik engleskog s dobrim poznavanjem hrvatskog jezika. Osoba koja je slobodna održavati nastavu radnim danom (poslijepodne) ili/i subotom (prijepodne), tijekom školske godine.
Razmatrat ćemo samo potpune prijave koje sadrže životopis na hrvatskom i engleskom te motivacijsko pismo na engleskom jeziku. Prijave zaprimamo do 01.06.2016. zato požuri! Ukoliko nam tvoji podaci i iskustvo budu interesantni, pozvat ćemo te na intervju.

Opis posla

Tražimo studente/profesore engleskog jezika ili izvorne govornike engleskog jezika s dobrim znanjem hrvatskog za popunjavanje više otvorenih radnih mjesta za posao učitelja/ice prema našoj jedinstvenoj Helen Doron English metodi.

U našoj školi engleski uče djeca i tinejdžeri već od 3 mjeseca pa do 19 godina starosti, a obzirom da radimo na izuzetno aktivan i djeci zabavan način, tražimo energične, komunikativne, otvorene, vesele i kreativne osobe koje prije svega uživaju u radu s malom djecom te su spremne usavršavati se i učiti.

Uvjeti

Odlično vladanje engleskim jezikom je nužno, a poželjne su i osnovne umjetničke vještine i znanja, dar pjevanja te poznavanje rada na računalu.
Molimo sve kandidate da se prije prijave za posao upoznaju s našom metodom putem naše web stranice te Facebook stranice Helen Doron English Croatia.
Razmatrati ćemo samo potpune prijave koje trebaju sadržavati:
– molbu/motivacijsko pismo na hrvatskom i engleskom jeziku
– životopis/CV na hrvatskom i engleskom jeziku

Što nudimo

Kao Helen Doron Teacher ti ćeš:
– biti dio međunarodne mreže učitelja
– dobiti mogućnost usavršavanja svojih učiteljskih vještina pohađanjem naših specijaliziranih Helen Doron English treninga i seminara
– primati podršku putem naše godišnje konferencije, sastanaka učitelja, web portala i foruma
– raditi dinamičan i zanimljiv posao prema metodi koja je višestruko korisna za razvoj djece

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Honorarno, Studentski ugovor

Prijavite se na: croatia@helendoron.com! See you!