Obavijest u vezi s kolegijima i mentorstvima kod dr. sc. Vlatka Broza

– Nepoloženi ispiti iz kolegija Povijest engleskog jezika i Leksikologija i leksikografija
Obavještavaju se studenti bolonjskog sustava koji su kolegije Povijest engleskog jezika i Leksikologija i leksikografija slušali kod dr. sc. Vlatka Broza, a još nisu položili ispit i/ili predali seminarski rad, da te ispite mogu polagati prema revidiranom planu i materijalima tih kolegija kod predmetnih nastavnika – dr. sc. Mateusza-Milana Stanojevića (Povijest engleskog jezika) i asistentice Janje Čulig (Leksikologija i leksikografija), s kojima dogovaraju i rješavanje eventualnih zaostalih seminarskih radova.

– Povijest engleskog jezika (bolonjski program)
Sva pitanja u vezi s kolegijem i seminarskim radovima šaljite na mmstanoje@ffzg.hr

– Leksikologija i leksikografija
Sva pitanja u vezi s kolegijem i seminarskim radovima šaljite na jaculig@ffzg.hr

Neriješena mentorstva kod dr. sc. Vlatka Broza

Sva pitanja u vezi s promjenom mentora šaljite na izovko@ffzg.hr  i visnja.josipovic@zg.t-com.hr

Mole se studenti koji još nisu odabrali novog mentora da to učine čim prije podnošenjem molbe za promjenu mentora (i teme ako je potrebno) na obrascu dostupnom u tajništvu Odsjeka, a nakon konzultacija s novoizabranim mentorom.

ažurirano 3.3.2017.